O mně
Portfolio
COPYRIGHT

© 2024 Patrik Volka

All Rights Reserved.

Powered by

Orchard Core CMS

MOJE SLUŽBY

Poskytuji služby v oblasti vývoje webových a mobilních aplikací. Mám zkušenosti s různými technologiemi, jako jsou HTML, CSS, JavaScript, Razor Pages, .NET Core, Orchard Core CMS, Xamarin a další. Nabízím kvalitní a efektivní řešení pro vaše podnikatelské potřeby. Můžete se spolehnout na mou profesionalitu, spolupráci a dodržování termínů. Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného vývojáře, kontaktujte mě a rád vám pomohu s vaším projektem.

Orchard Core je open source řešení aktivně rozvíjené komunitou vývojářů z celého světa. Jde o systém pro správu obsahu napsaný v ASP.NET Core. Platformě Orchard Core důvěřuji natolik, že jsem na něm postavil i svůj web.

Více o Orchard Core

Nabízím komplexní vývoj a údržbu webových stránek a webových aplikací Orchard Core.

Využijte přizpůsobený vývoj Orchard Core CMS pro inovativní správu obsahu s vysokým výkonem a intuitivní uživatelskou zkušeností.

Více o webech Orchard Core

Nabízím kompletní cyklus služeb návrhu, integrace a správy aplikací. Ať už se jedná o aplikaci orientovanou na spotřebitele nebo transformativní řešení podnikové třídy, vedu celý proces vývoje mobilních aplikací od nápadu a konceptu až po dodání a průběžnou podporu.


Více o vývoji mobilních aplikací